Żelkot Firestop S220 714-2200

Producent: BÜFA

BÜFA Firestop® S220 714-2300 to żelkot uniepalniony w wersji natryskowej bazujący na zywicy pliestrowej modyfikowanej kwasem izoftalowym. Jego obniżona palność została uzyskana dzięki zawartości wodorotlenku glinu (ATH), zaś specjalne dodatki zapewniają niska emisję dymu podczas pożaru.

BÜFA Firestop® S220 nie zawiera halogenków ani dodatków na bazie fosforanów i węglowodorków które mogłyby negatywnie oddziaływać na odporność na warunki pogodowe. Ze względu na zawartość odpowiednich wypełniaczy można zauważyć delikatną utratę połysku na powierzchni żelkotu po odformowaniu. Żelkot posiada dobre parametry przetwarzania i świetnie współpracuje nawet z trudnymi rozdzielaczami.

Żelkot 714-2200 jest uelastyczniony, może być barwiony pastami pigmentowymi BÜFA na dowolny kolor. Nadaje się do produktów użytkowanych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, wystawionych na standardowe odbiążenia mechaniczne np. elementów do budowy i wykończenia w branży transportowej, części maszyn, ramek wyłazów i świetlików dachowych itp.

 

Pliki